C3 picasso disky kol

Citroën C3 Picasso Color Concept: Dvoubarevné MPV | auto.cz

K dispozici jsou celkem čtyři varianty, které kombinují bílý nebo černý lak karoserie s doplňky v zelené Bitter Lemon nebo červené Sanguine. Kontrastní barva je použita na vnější zpětná zrcátka, disky kol, boční a zadní lišty.
auto.cz/citroen-c3-picasso-color-concept-52586

Citroën C3, C3 Picasso | autoregina.cz

Citroën C3 Selection 1,4 Hdi 70k Barva : Hnědá Hickory Příplatkové pakety : metalický lak,černá palubní deska, paket elektro,Hliníkové disky kol Cena vozu k odběru:
autoregina.cz/prodej...citroen-c3-c3-picasso.htm

plechové disky Citroen C3 Picasso 6 J x 16 ET23...

Online prodej - pneu, alu kola, plechové disky, kryty kol, poklice na kola, pneubazar a alu kola bazar - Veškeré zboží také vykupujeme.. šířka disku 6 J
epneushop.cz/plechove-disky-citroen-c3-picasso-6-j-x-16-et23/

Kompletní zimní kolo Citroën C3 Picasso disk(9493...

Kompletní zimní kolo Citroën C3 Picasso disk(9493) + pneu 195/55R16 dle výběruPlechový disk-Citroën C3(9453)- 6Jx16 4X108x65 ET23Rok výroby vozu:
appneushop.cz/pneumatiky...zimni-kolo-citroen-c3-picasso-disk-9493...

Citroën C3 Picasso - Výbava

Náhradní dojezdové kolo. Všechno příslušenství:: C3 PICASSO Exclusive 5 x výškově nastavitelné opěrky hlavy. 4 hliníkové disky kol 16" Blade
citroen.cz/citroen-c3-picasso/vybava/

Zimní pneumatiky pro Citroën C3 Picasso - testy pneu, ceny...

Samozřejmě, pneumatiky jsou velmi důležité, ale vzhled vašeho vozu nijak nezkrášlí. Pokud chcete vašemu vozu dodat exkluzivnější vzhled, co třeba zkusit vybrat na vás vůz Citroën C3 Picasso krásná alu kola? Hliníkové disky dodají.
chci-levne-pneumatiky.cz/zimni-citroen-c3-picasso

Alu kola přesně na míru pro Citroën C3 Picasso

Zapsání litých kol do technického průkazu vozu Citroën C3 Picasso Pokud rozměr kupovaných alu disků není uveden v TP vozidla, je třeba jej tam zapsat na základě typového listu, který je třeba si vyžádat v poznámce při objednávce..
chci-alu-kola.cz/citroen-c3-picasso

Plechové disky Citroen - C3 Picasso | VŠE na AUTO.cz

. nemáte v košíku žádné zboží. DOPRAVA ZDARMA! po celé ČR. Osobní odběry v Praze. Široká nabídka plechových disků. Plechové disky Citroen - C3 Picasso.
vsenaauto.cz/plechove-disky/citroen/c3-picasso/

Plechové disky pro Citroen C3 - PlechoveDisky.net

Pro tento model jsou vhodné plechové disky:. Plechový disk - ocelové kolo 6215 4x108 5,5J x 14 CB65 ET24. Citroã«n C3 Picasso HDI 90 FAP 66kW r.v. od 2009. Pokud máte porblémy s krádežemi, doporučujeme spíše alu kola.
plechovedisky.net/Citroen-c3

Citroen C3 Picasso | CITROËN Auto Mrkvička s.r.o.

. zadních náraznících pro ještě větší eleganci. Na výběr máte dva typy šestnácti a sedmnáctipalcových kol. Zvyšují eleganci a dynamiku vozu C3 Picasso, zejména sedmnáctipalcové disky Clover s černě lesklým nátěrem na vnitřní straně.
automrkvicka.cz/vuz/citroen-c3-picasso